Úklid obchodu či prodejnyÚklid obchodu či prodejnyProstory pro podnikání se musí udržovat v čistotě, na to existují i platné normy. Navíc je důležité, aby se klientela cítila dobře a tomuto pocitu by rozhodně nepřidala zaprášená provozovna nebo nečistota na pracovišti. Kdo bude udržovat všechno v čistotě, nasadí laťku konkurenci a v případě, že vytrvá, bude o krok před ní.


Stačí jen říct!


Výhodou je zde přizpůsobení se vašim možnostem aneb jinak řečeno, pokud potřebujete uklidit v šest večer, stačí jen říct! Stejně tak je ve hře varianta jednorázového, ale i pravidelného čištění. Záleží, co je zrovna zapotřebí!


Může být hotovo ještě dnes, precizně a rychle. Úklid obchodu či prodejny určitě není a nebude o dlouhém čekání. Blesková akce, ať už jde o mytí výlohy a oken nebo strojové mytí podlahy, kde hmatatelný výsledek uvidíte prakticky okamžitě.


Speciální přání? Jsme tu pro vás!


Ráno, odpoledne i večer nebo ještě později, záleží už jen na konkrétní poptávce. Sociální zařízení, odvoz odpadu, to vše v kombinaci s dalším čištěním prostor, které přivede nové zákazníky. Výloha, která září na všechny strany, je tou nejlepší možnou reklamou, že?


Úklid obchodu či prodejny lze dohodnout i dlouhodobě a pravidelně. Jednou týdně, o víkendu nebo v pátek večer? Záleží na tom, jaké jsou vaše konkrétní požadavky a představy. Speciální přání? Jistě, jsme tu pro vás.

Čištění podlah ani žádná jiná činnost při uklízení nemusí v žádném případě narušit chod firmy, stačí dohodnout den a hodinu - a máte brzy po starostech. Dlouhodobá spolupráce je samozřejmě vítaná, sami si tedy ověřte, jak funguje. Umytá okna i pečlivě zvládnutá sociální zařízení, to je základ úspěchu. Kontaktní formulář!


Naše ceny jsou nejnižší! Určíte se dohodněme!


Stačí vyplnit formulář!


Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář, aby náš manažer s vámi komunikoval po dobu 30 až 40 minut. Jsme neustále v kontaktu a reagujeme v co nejkratším čase! Úklid obchodu či prodejny uděláme je pro vás za nejnižší cenu na trhu!Proč si vybrat nás

1

široká škála služeb

2

moderní technologie a zařízení

3

dostupné ceny

4

profesionální tým

5

certifikované čisticí prostředky

6

100% záruka kvality

schema spolupráci

1

vyřízení žádosti na webu nebo telefonicky

2

prohlížení objektu, diskuse, uzavření smlouvy

3

provedení práce podle smlouvy

4

výsledek - Váš problém vyřešen!